Vangjel Dule: Perëndia i merr mendtë atij që do të shkatërrojë - Arbëria News

Vangjel Dule: Perëndia i merr mendtë atij që do të shkatërrojë

Kreu i PBDNJ, Vangjel Dule ne nje postim te bere ne Twitter ka sulmuar Edi Ramen, ndersa ka bere nje pasqyrim sipas tij te situates politike ne vend.

“Pa votim në parti. Me vota te blera në pushtet. Qeveri me oborrtarë. Kuvend monopartiak. Zgjedhje pa kundërshtarë. Opozita në prokurori. Presidenti në shkarkim. Timonier! Të urtët në Athinën dhe Romën e lashtë kësaj i thoshin:”Perëndia i merr mendtë atij që do të shkatërrojë!”, ka shkruar Dule.

45748787

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − 16 =