Var veten 61 vjeçari nga Korça - Arbëria News

Var veten 61 vjeçari nga Korça

largea_varet1399544428

61-vjeçari Th.M. nga  Korça ka vrarë veten në gjëndje të rënduar psikologjike.

Policia e qarkut njoftoi dje se ai është gjetur i vetëvarur në shtëpinë e tij në lagjen nr.16 dhe nga hetimet e para të kryera, see rezulton se ka pasur probleme që i kanë shkaktuar depresin.

Nga ana e Policisë, physician u kryen veprimet e nevojshme proçeduriale dhe materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Korçë, për “Shkaktim i vetëvrasjes”.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + thirteen =