Vdes në kufi 26 – vjeçari nga pritjet e gjata - Arbëria News

Vdes në kufi 26 – vjeçari nga pritjet e gjata

nurse 640px” srcset=”http://tvklan.al/wp-content/uploads/2016/12/radhe.jpg 640w, http://tvklan.al/wp-content/uploads/2016/12/radhe-300×180.jpg 300w” alt=”radhe” width=”640″ height=”384″ />


Një i ri nga Kosova ka vdekur në kufirin mes Hungarisë dhe Serbisë.

Sipas KlanKosovës, bëhet fjalë për një 26 – vjeçar nga Prishtina, me nënshtetësi gjermane, i cili ishte duke pritur që nga Hungaria të futej në kufirin e shtetit serb, në të cilin janë krijuar kolona të gjata të emigrantëve kosovarë që kthehen në vendlindje për festa.

Personi me inicialit E.B, ka rrëfyer momentin e vdekjes së të riut në orët e hershme të ditës së sotme.

Ende nuk ka një prononcim zyrtar nga Ministria e Punëve të Jashtme, në lidhje me ngjarje

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 6 =