Video +18/ Çifti kryen marrëdhënie seksuale në sediljet e fundit të autobusit - Arbëria News

Video +18/ Çifti kryen marrëdhënie seksuale në sediljet e fundit të autobusit

adjajkjdaskfd

Njëlloj si të mos ishte asgjë, illness ndodh në mes të Londrës në Angli, treat në sediljet e rreshtit të fundit të autobusit.

Një çift u filmua duke bërë seks ndërsa në autobus kishte dhe persona të tjerë, por ata nuk e prishën terezinë. Madje njëri nga pasagjerët filmoi gjithçka dhe e publikoi videon në rrjetet sociale.  Vajza ndodhet mbi djalin dhe në video dëgjohen rënkimet e saj. Komentet pas publikimit të videos ishin të shumta, duke u bërë një nga më të përhapurat në rrjetet sociale.

http://www.liveleak.com/view?i=ac5_1464640102

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + nine =