(Video) Ermal Fejzullahu dhe Kida lansojnë klipin më të ri ''Mi Amore'' - Arbëria News

(Video) Ermal Fejzullahu dhe Kida lansojnë klipin më të ri ”Mi Amore”

Dy këngëtatët e njohur Ermal Fejzullahu dhe Kida, view kanë lansuar projektin e tyre  më të fundit “Mi Amore”.

Kënga është e stilit dance reagaton dhe duket se shumë shpejt do të jetë një hit.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × two =