VIDEO/ Humbi 60 mijë euro, shqiptari qëllon me armë stafin e kazinos - Arbëria News

VIDEO/ Humbi 60 mijë euro, shqiptari qëllon me armë stafin e kazinos

Sipas të njëjtave burime shqiptari emri i të cilit nuk jepet kishte humbur 60 mijë euro në kazino. Fillimisht qëlloi në qafë një punonjës që kishte qenë pranë, por kur kishte tentuar ta qëllonte sërish, i ishte bllokuar arma.

Më pas shqiptari shkoi te kasa ku kërkoi paratë, por nuk ia kishte dalë. Edhe aty e nxorri armën, por për fat të mirë ajo nuk u shkreh. Avokati i shqiptarit tha në seancë se klienti i tij ndodhej në gjendje të rënduar mendore për humbjen e 60 mijë eurove dhe kishte konsumuar alkool në sasi të mëdha.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − seventeen =