VIDEO/ Pas prezantueseve të zhveshura të lajmeve, televizioni shqiptar zhvesh edhe meshkujt - Arbëria News

VIDEO/ Pas prezantueseve të zhveshura të lajmeve, televizioni shqiptar zhvesh edhe meshkujt

Televizioni “Zjarr Tv” ishte i parë në vend që theu tabunë e një prezantuesi lajmesh, duke shfaqur në ekran vajza të cilat kishin hedhur krahëve veç një xhaketë e cila mbahej zbërthyer për të treguar qatë gjoksin.

Fotot e trasmetimit të lajmeve në këtë formë bënë xhiron e mediave, dhe duket se ky fakt ka rezultuar i suksesshëm, pasi së fundmi shihet që në edicionet e lajmeve në “Zjarr Tv”, të ketë spiker meshkuj, të rinj në moshë, me gjoksin dhe barkun jashtë, ashtu si femrat, hedhur vetëm një xhaketë.

Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull “topless”. Ai është shfaqur me vetëm një xhaketë të zbërthyer përpara duke prezantuar lajmet.

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × four =