VIDEO/ Spektakël fishekzjarresh të lëshuara nga avionët në Poloni - Arbëria News

VIDEO/ Spektakël fishekzjarresh të lëshuara nga avionët në Poloni

Polonia ka dhuruar një spektakel shumë i veçantë me fishekzjarre.

Fishekzjarret janë lëshuar nga avionët dhe mjetet fluturuese ata që kanë, duke dhëne pamje spektakolare dhe shumë të veçanta.

 

 

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − 5 =