Viola Spiro i “bëri naftën” të dashurit trafikant, por ja kush është i dashuri i së motrës - Arbëria News

Viola Spiro i “bëri naftën” të dashurit trafikant, por ja kush është i dashuri i së motrës

Moderatorja e njohur Viola Spiro qëndroi për disa kohë në qendër të mediave rozë pasi i dashuri i saj Valentin Selaj u bë kryefjala e mediave italiane, pasi cilësohej si trafikant droge.

1

Jetesa luksoze dhe udhëtimet e shpeshta me të dashurin u përfolën shumë.

Ajo nuk pati asnjë reagim për këtë histori ndërkohë që duket se e ka lënë mënjanë historinë me Selajn.

Ajo ka postuar një foto me një djalosh të quajtur Marin Blushi dhe të motrën Petrulën.

26235779_1752706638115610_1121178763_o

Djali quhet Marin Blushi dhe është në një lidhje me Petrulën. Ata frekuentohen bashkë ndonëse deri më tani e kanë mbajtur larg vëmendjes mediatike lidhjen e tyre.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 18 =