Vllaznia, Arbri kalon me sukses operacionin - Arbëria News

Vllaznia, Arbri kalon me sukses operacionin

12963440_1128903973827465_839951252529313423_n

Pas dëmtimit në gju mbrojtësi i Vllaznisëë Polizio Arbri ka kryer një intervent kirurgjikal. Sic bënë të ditur edhe vetë mbrojtësi gjithcka shkoi në mënyrën e duhur dhe u kalua me sukses ndërhyrja në gjurin e tij.

Në momentin e pësimit të dëmtimit beratasi këmbëshpejtë ka qenë në një formë të pëlqyeshme. Por futbolli njeh të tilla problele dhe tashmë pritet faza riaftësuese e lojtarit që do të kërkoj një rekuperim sa më të shpejtë.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =