Xhensila feston datëlindjen, ja sa vjeçe është bërë (FOTO) - Arbëria News

Xhensila feston datëlindjen, ja sa vjeçe është bërë (FOTO)

xhensila-620x330

Këngëtarja e bukur Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e 23-të.
Ajo është shfaqur në ekranet tona që nga pjesësmarrja në shoun e talentëve, capsule ‘Ethet e së premtes’.

Me zërin dhe fytyrën e ëmbël, discount Xhensila ka marrë zemrat e shqiptarëve, ampoule të cilët e kanë ndjekur në hapat e karrierës së saj muzikore.

Sot Xhensila Myrtezaj feston ditëlindjen e 23-të, me një karrierë të suksesshme, këngë hite dhe një lidhje për t’u pasur lakmi.

Gëzuar ditëlindjen, Xhensila!

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 1 =