Zbuloni në cilin film do luajë Rita Ora (Foto) - Arbëria News

Zbuloni në cilin film do luajë Rita Ora (Foto)

bdef4bb0214a7849247da0b200d18332_L
Këngëtarja me origjinë shqiptare duket se do t’i shtojë CV-së së saj si aktore edhe një rol tjetër. Këtë herë bëhet fjalë për “The Flash”, një film me superhero të DC Comics, ku Rita memdohet të luajë Iris West, një gazetare lajmesh njëkohësisht edhe e dashura e superheroit Flash.
Sipas raportimeve, Rita 25 vjeçe është në garë për rolin në fjalë me aktoren Kirsey Clemons dhe yllin britanik Lucy Boynton. Megjithatë duke qenë se punët e saj të mëparshme përfshijnë 3 filma të suksesshëm si “Fast & Furios”, “Southpaw” dhe “50 Shades of Grey”, Rita Ora sdo ta ketë shumë të vështirë të fitojë këtë rol!
The-Flash

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 3 =